47wh Batterie Asus UL20G UL20A 1201N A32-UL20 A32-UL20A

47wh Batterie Asus UL20G UL20A 1201N A32-UL20 A32-UL20A

€61.66  €43.66
Economie : 29%

Ri Li-Ion Laptop Battery pr Asus A32-UL20 seri UL20G UL20A 1201N

Rechargeable LI-Ion
Voltage 10.8V
Kapaciteteve 47Wh
Tipi i prodhimit 100% i ri
Garanci 12 muaj
Blersit Ndrkombtare dhe Blersit nga Gjermania - Ju lutemi vini re:

(A) detyrimet e importit, taksat dhe tatimet nuk jan t prfshira n mimin e sendit apo akuza t anijeve. Kto akuza jan prgjegjsi e blersit.

(B) Ju lutem kontrolloni me zakonet e vendit tuaj pr zyra t prcaktojn at q kto kosto shtes do t jet e para pr t ofertave / blerjes. Thanks.

(C) Kto akuza jan t mbledhura zakonisht nga mallrave dhn (t anijeve), kompani apo kur ju bie n artikull - nuk i ngatrruar ato pr pagesat e anijeve t tjera.

(D) Ju lutem lexoni Sales ton Politika dhe prshkrimet pika kujdes para blerjes s produkteve tona. Nse keni ndonj pyetje, ju lutemi na drgoni e-mail. Ju lutem mos blejn produktin n qoft se ju nuk jeni dakord me politikat tona.

bateri lloje Kompatibeal:
A32-A32-UL20 UL20A
T prshtatshme pr:
ASUS UL20G
ASUS UL20A
ASUS 1201N
ASUS EEE PC 1201 EEE PC 1201 EEE EEE 1201T 1201T srie

Ajouter au Panier :

  • Modèle : BOP_17371
  • 100 Unités en stock


Ce Produit a été ajouté à notre catalogue le lundi 04 octobre 2010.

Votre adresse IP actuelle est: 18.204.56.185
Copyright © 2022 batterie-ordinateur-portable.org. Powered by Chargeur Ordinateur Portable .
Designed by MavericksMedia