Batterie ASUS A32-F5 X50 F5 F5C F5GL F5M F5N F5R F5RI

Batterie ASUS A32-F5 X50 F5 F5C F5GL F5M F5N F5R F5RI

€61.98  €43.98
Economie : 29%

Ri Li-Ion Laptop Battery pr ASUS F5 seri 90-70-NLF1B2000Z NLF1B2000Y

Rechargeable LI-Ion
Voltage 11.1V
Kapaciteteve 4400mAh
Tipi i prodhimit 100% i ri
Garanci 12 muaj
Blersit Ndrkombtare dhe Blersit nga Gjermania - Ju lutemi vini re:

(A) detyrimet e importit, taksat dhe tatimet nuk jan t prfshira n mimin e sendit apo akuza t anijeve. Kto akuza jan prgjegjsi e blersit.

(B) Ju lutem kontrolloni me zakonet e vendit tuaj pr zyra t prcaktojn at q kto kosto shtes do t jet e para pr t ofertave / blerjes. Thanks.

(C) Kto akuza jan t mbledhura zakonisht nga mallrave dhn (t anijeve), kompani apo kur ju bie n artikull - nuk i ngatrruar ato pr pagesat e anijeve t tjera.

(D) Ju lutem lexoni Sales ton Politika dhe prshkrimet pika kujdes para blerjes s produkteve tona. Nse keni ndonj pyetje, ju lutemi na drgoni e-mail. Ju lutem mos blejn produktin n qoft se ju nuk jeni dakord me politikat tona.

bateri lloje Kompatibeal:

A32-70-F5 NLF1B2000Z NLF1B2000Y NLF1B2000Y 70-90-90-NLF1B2000Z
T prshtatshme pr:
ASUS
Asus F5 srie
F5C,, F5GL F5M, F5N, F5,
F5RI, F5SL, F5Sr, F5V;
F5VI, F5VL, F5Z

Asus X50 srie
X50C,, X50M X50N, X50R,
X50RL, X50SL, X50V,
X50VL

Ajouter au Panier :

  • Modèle : BOP_17373
  • 100 Unités en stock


Ce Produit a été ajouté à notre catalogue le lundi 04 octobre 2010.

Votre adresse IP actuelle est: 34.229.131.158
Copyright © 2023 batterie-ordinateur-portable.org. Powered by Chargeur Ordinateur Portable .
Designed by MavericksMedia