Batterie Asus A32-S37 A32-Z37 A33-S37 A33-Z37 7800mah

Batterie Asus A32-S37 A32-Z37 A33-S37 A33-Z37 7800mah

€65.99  €47.99
Economie : 27%

Ri Li-Ion Laptop Battery pr Asus Z37 A32-A32 seri S37-Z37

Rechargeable LI-Ion
Voltage 11.1V
Kapaciteteve 7800mAh
Tipi i prodhimit 100% i ri
Garanci 12 muaj
Blersit Ndrkombtare dhe Blersit nga Gjermania - Ju lutemi vini re:

(A) detyrimet e importit, taksat dhe tatimet nuk jan t prfshira n mimin e sendit apo akuza t anijeve. Kto akuza jan prgjegjsi e blersit.

(B) Ju lutem kontrolloni me zakonet e vendit tuaj pr zyra t prcaktojn at q kto kosto shtes do t jet e para pr t ofertave / blerjes. Thanks.

(C) Kto akuza jan t mbledhura zakonisht nga mallrave dhn (t anijeve), kompani apo kur ju bie n artikull - nuk i ngatrruar ato pr pagesat e anijeve t tjera.

(D) Ju lutem lexoni Sales ton Politika dhe prshkrimet pika kujdes para blerjes s produkteve tona. Nse keni ndonj pyetje, ju lutemi na drgoni e-mail. Ju lutem mos blejn produktin n qoft se ju nuk jeni dakord me politikat tona.

bateri lloje Kompatibeal:

15G10N365100, 15G10N365100 YS-1, A32-S37, A32-Z37, A33-S37, A33-Z37
T prshtatshme pr:

Asus Z37,, Z37A Z37E, Z37Ep, Z37K, Z37S, Z37Sp, Z37V Seria

Ajouter au Panier :

  • Modèle : BOP_17369
  • 100 Unités en stock


Ce Produit a été ajouté à notre catalogue le lundi 04 octobre 2010.

Votre adresse IP actuelle est: 34.229.131.158
Copyright © 2023 batterie-ordinateur-portable.org. Powered by Chargeur Ordinateur Portable .
Designed by MavericksMedia