Batterie Asus A4000 A4000D A4000G A4000Ga A4000K A4000L

Batterie Asus A4000 A4000D A4000G A4000Ga A4000K A4000L

€63.88  €45.88
Economie : 28%

Li-Ion Battery NEUF Laptop Asus pr 70-90-N9X1B1000 N9X1B1000 A42-Seria A4

Rechargeable LI-Ion
Voltage 14.8V
Kapaciteteve 4400MAH
Tipi i prodhimit 100% i ri
Garanci 12 muaj
Blersit Ndrkombtare dhe Blersit nga Gjermania - Ju lutemi vini re:

(A) detyrimet e importit, taksat dhe tatimet nuk jan t prfshira n mimin e sendit apo akuza t anijeve. Kto akuza jan prgjegjsi e blersit.

(B) Ju lutem kontrolloni me zakonet e vendit tuaj pr zyra t prcaktojn at q kto kosto shtes do t jet e para pr t ofertave / blerjes. Thanks.

(C) Kto akuza jan t mbledhura zakonisht nga mallrave dhn (t anijeve), kompani apo kur ju bie n artikull - nuk i ngatrruar ato pr pagesat e anijeve t tjera.

(D) Ju lutem lexoni Sales ton Politika dhe prshkrimet pika kujdes para blerjes s produkteve tona. Nse keni ndonj pyetje, ju lutemi na drgoni e-mail. Ju lutem mos blejn produktin n qoft se ju nuk jeni dakord me politikat tona.

bateri lloje Kompatibeal:
70-N9X1B1000, 90-N9X1B1000, A42-A4
T prshtatshme pr:
ASUS
Asus A4 Seria,
Asus A4D Seria,
Seria Asus A4G
Seria Asus A4Ga,
Seria Asus A4K,
Seria Asus A4Ka,
Asus Seria A4L,
Asus A4S srie
Asus A4000 Seria,
Asus A4000D Seria,
Asus A4000G Seria,
Seria Asus A4000Ga,
Seria Asus A4000K,
Seria Asus A4000Ka,
Asus Seria A4000L,
Asus A4000S srie

Ajouter au Panier :

  • Modèle : BOP_17363
  • 100 Unités en stock


Ce Produit a été ajouté à notre catalogue le lundi 04 octobre 2010.

Votre adresse IP actuelle est: 3.239.129.52
Copyright © 2023 batterie-ordinateur-portable.org. Powered by Chargeur Ordinateur Portable .
Designed by MavericksMedia