Batterie Asus Asus W3A W3Z W3000 W3000A A41-W3 A42-W3

Batterie Asus Asus W3A W3Z W3000 W3000A A41-W3 A42-W3

€64.98  €46.98
Economie : 28%

Ri Li-Ion Laptop Battery pr Asus A41-90 NCA1B2000-seri W3 A42-W3

Rechargeable LI-Ion
Voltage 14.8V
Kapaciteteve 4400MAH
Tipi i prodhimit 100% i ri
Garanci 12 muaj
Blersit Ndrkombtare dhe Blersit nga Gjermania - Ju lutemi vini re:

(A) detyrimet e importit, taksat dhe tatimet nuk jan t prfshira n mimin e sendit apo akuza t anijeve. Kto akuza jan prgjegjsi e blersit.

(B) Ju lutem kontrolloni me zakonet e vendit tuaj pr zyra t prcaktojn at q kto kosto shtes do t jet e para pr t ofertave / blerjes. Thanks.

(C) Kto akuza jan t mbledhura zakonisht nga mallrave dhn (t anijeve), kompani apo kur ju bie n artikull - nuk i ngatrruar ato pr pagesat e anijeve t tjera.

(D) Ju lutem lexoni Sales ton Politika dhe prshkrimet pika kujdes para blerjes s produkteve tona. Nse keni ndonj pyetje, ju lutemi na drgoni e-mail. Ju lutem mos blejn produktin n qoft se ju nuk jeni dakord me politikat tona.

bateri lloje Kompatibeal:
90-NCA1B2000, 90-NCA1B3000, A41-W3, A42-W3
T prshtatshme pr:
ASUS
W3A Asus,
W3Z Asus,
Asus W3000,
Asus W3000A

Ajouter au Panier :

  • Modèle : BOP_17393
  • 100 Unités en stock


Ce Produit a été ajouté à notre catalogue le lundi 04 octobre 2010.

Votre adresse IP actuelle est: 44.192.79.149
Copyright © 2023 batterie-ordinateur-portable.org. Powered by Chargeur Ordinateur Portable .
Designed by MavericksMedia