Batterie Asus Eee PC 1001HA 1005 1101 1005HA 6600mah

Batterie Asus Eee PC 1001HA 1005 1101 1005HA 6600mah

€61.98  €43.98
Economie : 29%

Ri Li-Ion Laptop Battery pr Asus AL31-1005-1005 seri PL32

Rechargeable LI-Ion
Voltage 11.1V
Kapaciteteve 6600mAH
Tipi i prodhimit 100% i ri
Garanci 12 muaj
Blersit Ndrkombtare dhe Blersit nga Gjermania - Ju lutemi vini re:

(A) detyrimet e importit, taksat dhe tatimet nuk jan t prfshira n mimin e sendit apo akuza t anijeve. Kto akuza jan prgjegjsi e blersit.

(B) Ju lutem kontrolloni me zakonet e vendit tuaj pr zyra t prcaktojn at q kto kosto shtes do t jet e para pr t ofertave / blerjes. Thanks.

(C) Kto akuza jan t mbledhura zakonisht nga mallrave dhn (t anijeve), kompani apo kur ju bie n artikull - nuk i ngatrruar ato pr pagesat e anijeve t tjera.

(D) Ju lutem lexoni Sales ton Politika dhe prshkrimet pika kujdes para blerjes s produkteve tona. Nse keni ndonj pyetje, ju lutemi na drgoni e-mail. Ju lutem mos blejn produktin n qoft se ju nuk jeni dakord me politikat tona.

bateri lloje Kompatibeal:

90-OA001B9000, 90-OA001B9100, AL31-1005-1005 AL32, PL32-1005
T prshtatshme pr:

ASUS
Asus EEE PC 1001HA

Asus EEE PC 1005 srie
EEE PC 1005, 1005h EEE PC, 1005HA EEE PC,
1005HA EEE PC-A, 1005HAB EEE PC,
1005HA EEE PC-E, EEE PC 1005HA-EU1X,
EEE PC 1005HA-EU1X BK, EEE PC 1005HA-H,
EEE PC 1005HA-M, EEE PC 1005HA-P,
EEE PC 1005HA-PU1X, EEE PC 1005HA-PU1X BK,
EEE PC 1005HA-PU1X BU, EEE PC 1005HA-V,
EEE PC 1005HA-VU1X, EEE PC 1005HA-VU1X BK,
EEE PC 1005HA-VU1X BU, EEE PC 1005HA-VU1X PI,
EEE PC 1005HA-VU1X WT, 1005HA EEE PC,
1005HA EEE PC EEE PC 1005PEG

Asus EEE PC 1101 srie
EEE PC 1101HA EEE PC 1101HA M-, EEE PC 1101HA-MU1X,
EEE PC 1101HA-MU1X-BK, 1101HGO EEE PC

Ajouter au Panier :

  • Modèle : BOP_17390
  • 100 Unités en stock


Ce Produit a été ajouté à notre catalogue le lundi 04 octobre 2010.

Votre adresse IP actuelle est: 3.235.24.113
Copyright © 2022 batterie-ordinateur-portable.org. Powered by Chargeur Ordinateur Portable .
Designed by MavericksMedia